14 листопада 2025 року до нашого закладу завітала робоча група Департаменту освіти і науки Полтавської обласної військової адміністрації та директорів освітніх закладів обласного підпорядкування. Візит відбувся у рамках виконання постанови Кабінету Міністрів України від 08 жовтня 2025 року №1280 щодо оновлення порядку організації харчування учасників освітнього процесу в об’єктах фонду захисних споруд цивільного захисту.
Під час роботи фахівці:
ознайомилися з матеріально-технічною базою та умовами перебування ліцеїстів у захисних спорудах;
провели аналіз можливостей організації якісного та безпечного харчування в умовах укриття;
зібрали практичні пропозиції для формування проєкту нового Порядку організації харчування учнів у закладах освіти обласного підпорядкування.
Для нашого ліцею це важливий крок до підвищення безпеки та створення належних умов для ліцеїстів у будь-яких ситуаціях. Продовжуємо роботу над забезпеченням найкращих стандартів організації освітнього процесу в умовах воєнного часу. ![]()






