Із глибоким болем повідомляємо, що 21 червня 2025 року на Харківщині під час служби перестало битися серце нашого випускника, мужнього Захисника України — КИБИ Антона Максимовича, командира 2-го медичного відділення 42-го окремого мотопіхотного батальйону. Йому було лише 28 років…
Антон закінчив Кременчуцький ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою у 2014 році, обравши шлях воїна, патріота, захисника. Спортивний, сміливий, добрий і завжди готовий прийти на допомогу.
Народився Антон у місті Ромни, де закінчив 9 класів Роменського ліцею №2 імені академіка А.Ф. Йоффе. У Кременчуцькому ліцеї проявив себе як справжній боєць — сповнений сили духи та витривалості.
Повномасштабне вторгнення 2022 року зустрів за кордоном, та, не вагаючись, повернувся додому зі словами:
“Я повернувся захищати свою країну.”
У 2024 році добровільно вступив до лав ЗСУ. Пройшов військову підготовку у Польщі та Великій Британії. Службу розпочав гранатометником, згодом став санітаром, водієм-санітаром, а у травні 2025 року очолив медичне відділення. Його підрозділ діяв на Харківщині, зокрема у районі Вовчанська, займаючись евакуацією поранених.
17 червня 2025 року Антон був нагороджений відзнакою «Хрест Волі» — символом мужності, відваги та самопожертви.
⠀
Світла пам’ять і вічна слава Герою!
Антон Киба назавжди залишиться у наших серцях…






