Представники учнівського самоврядування Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героя України Віталія Коваля долучилися до форуму «Кременчук: місто, де хочу жити», який відбувся 25 лютого у м.Кременчук.
Учасники працювали в атмосфері відкритого діалогу, обговорювали актуальні потреби молоді, генерували ідеї розвитку громади та напрацьовували практичні пропозиції для майбутнього міста. Такі ініціативи дають молоді можливість бути почутою та долучатися до реальних змін у рідному місті.






