Ліцеїст і ліцеїстка 2 курсу Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героя України Віталія Коваля стали стипендіатами Кременчуцької міської ради та отримали стипендію від міського голови Віталій Малецький.
Цьогоріч міська влада традиційно відзначила найкращих учнів і студентів Кременчука за їхні високі досягнення у навчанні та активну участь у громадському житті. З лютого по червень 2026 року юнаки та дівчата отримуватимуть щомісячні міські стипендії. Для учнів закладів професійно-технічної освіти передбачена виплата у розмірі 2000 гривень.
Під час зустрічі зі стипендіатами міський голова наголосив, що кожна така зустріч із талановитою молоддю ще раз переконує: на Кременчук і на всю Україну чекає прекрасне майбутнє. Адже саме розумні, цілеспрямовані та енергійні молоді люди вже сьогодні своїми успіхами доводять, що є гідним майбутнім нашої громади.
Пишаємось досягненнями наших ліцеїстів та бажаємо їм нових перемог, наполегливості у навчанні й подальших успіхів на шляху до реалізації своїх мрій!






