12 березня у світі відзначають Міжнародний день шкільного харчування — день, покликаний нагадати про важливість здорового, збалансованого та поживного раціону для дітей і молоді. До відзначення цієї дати долучилися й ліцеїсти Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героя України Віталія Коваля. ![]()
У ліцеї приділяють велику увагу формуванню культури здорового харчування, адже якісна та корисна їжа є запорукою міцного здоров’я, гарного самопочуття та високої працездатності. Правильний сніданок чи обід допомагає ліцеїстам мати достатньо енергії для навчання, занять спортом і щоденної військово-фізичної підготовки.
Щодня про смачні та корисні страви дбають працівники їдальні ліцею, які готують із якісних та свіжих продуктів, дотримуючись усіх норм харчування. Завдяки їхній праці в їдальні завжди панує затишна атмосфера, а зі стравами ліцеїсти отримують не лише енергію, а й гарний настрій.
Пам’ятаймо: здорове харчування — це основа міцного здоров’я, активності та успішного майбутнього. Бажаємо всім ліцеїстам смачного апетиту, сили, енергії та нових досягнень!






