Команда «Національна сила КрВЛ» гідно виступила на змаганнях у Львові. Хоч ми й не стали призерами, ми точно стали сильнішими. Цей досвід — безцінний.
Ми побачили, над чим треба працювати. Відчули, як важливо бути єдиною командою. І зрозуміли: щоб перемагати — потрібно не зупинятись. Попереду — більше тренувань, більше витримки, більше сили.
Ми не відступаємо — ми лише набираємо обертів.
Щира подяка організаторам Ліцей імені Героїв Крут у Львові змагань за можливість проявити себе, за справедливість, підтримку та справжню спортивну атмосферу.
Дякуємо кожному, хто вірив у нас і підтримував.
Ми повернемось сильнішими. Це обіцяємо.






